
Elektroninis švelnusis starteris, MCI 12CH
037N0095
Ritės įtampa, esant 50 / 60 Hz: 208 - 240, Kontroliuojamos fazės: 3, Maks. apkrova [A]: 12
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
037N0095
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 20 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fiksuotas nustatymas | Taip |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kontroliuojamos fazės | 3 |
| Maks. apkrova [A] | 12 A |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | MCI 12CH Electronic soft starter M/20 |
| Naudojama produktui | Komercinis kompresorius |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKUKCA |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Elektroninis švelnusis starteris |
| Produkto tipas | MCI 12CH |
| Produktų grupė | Kontaktoriai ir variklio starteriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritės įtampa, esant 50 / 60 Hz [maks.] | 240 V |
| Ritės įtampa, esant 50 / 60 Hz [min.] | 208 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 415 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 380 V |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.39 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.371 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.978 Liter |
| EAN/UPC | 5702423202898 |