
Elektroninis švelnusis starteris, TCI 15
037N0045
Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 230 - 480, Kontroliuojamos fazės: 1
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
037N0045
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fiksuotas nustatymas | Ne |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kontroliuojamos fazės | 1 |
| Maks. apkrova [A] | 15 A |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | PALEIDIMO IRENGINYS TCI 15 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | C UL US LISTEDCEEACLLC CDC TYSKUKCA |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Elektroninis švelnusis starteris |
| Produkto tipas | TCI 15 |
| Produktų grupė | Kontaktoriai ir variklio starteriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 480 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 230 V |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | E198251 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.688 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.67 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 1.653 Liter |
| EAN/UPC | 5702423108756 |