
Kontaktorius, CI 5-12
037H350732
Pagrindiniai kontaktai: 3, AC-1 apkrova Ith, atviras: 20, Ritės įtampa, esant 60 Hz: 230
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
037H350732
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| AC-1 apkrova Ith, atviras | 20.0 A |
| AC-1 apkrova Ithe, įdėklas | 16.0 A |
| AC-3 apkrova Ie | 11.5 A |
| AC-3, galia, esant 220–240 V | 3.0 kW |
| AC-3, galia, esant 380–500 V | 5.5 kW |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 5 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įmontuoti pagalb. NO kontaktai | 1 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Maks. pried. pagalb. kontaktai | 4 |
| Material Description | CI 5-12 Contactor 3.0kW@220-240V M/5 |
| Pagrindiniai kontaktai | 3 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKUKCAc UL us |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kontaktorius |
| Produkto tipas | CI 5-12 |
| Produktų grupė | Kontaktoriai ir variklio starteriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritės įtampa [V] nuolat. srovė | 230 V |
| Ritės įtampa, esant 60 Hz | 230 V |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | E63581 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.164 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.152 Kilogram |
| Tūris | 0.164 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423265923 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |