
Solenoidinė ritė, BB024DS, DIN kištukas, Tiekiama įtampa [V] DC: 24, Kelių elementų pakuotė
018F7397
Solenoidinė ritė, Produkto tipas: BB024DS, Tiekiama įtampa [V] DC: 24, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP00, Ritės jungtis: DIN kištukas, Pavaros dydis: 13.5 mm
018F7397
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Atitiktis | EN 60730-1UL 429 |
| Atsarginės dalies numeris | 018F7397 |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 50 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV250BEV251BEV310B |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungties dydis | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektros jungties standartas | EN175301-803 |
| Elektros jungtis | DIN kištukas |
| Elektros jungtis | 3 x kištukai |
| Energijos sunaudojimas [W] nuol. sr. | 16.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP00 |
| Material Description | Coil BB024DS 24V DC. |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Našumo vardinė reikšmė | Nuolatinis |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Pavaros dydis | 13.5 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinė ritė |
| Produkto priedai | Solenoidinės ritės priedai |
| Produkto tipas | BB024DS |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritės apvijų izoliavimo klasė | H klasė IEC 85 |
| Ritės jungtis | DIN kištukas |
| Ritės konstrukcijos standartas | VDE 0580 |
| Ritės tvirtinimas | Spaustukas |
| Sant. drėgnumas [% RH] [maks.] | 97 % RH |
| Sant. drėgnumas [% RH] [min.] | 0 % RH |
| Sant. drėgnumo sąlygos | Be kondensacijos |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Solenoid coils |
| Spalva | Mėlynas |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 24.00 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | BB024DS |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | MH29671 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.288 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.268 Kilogram |
| Tūris | 0.266 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428044547 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |