
Kolektorius, RTR-KE, Jungtis montavimui į grindis
013G7040
RTR-KE coupling, floor connection
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
013G7040
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bandomasis slėgis [bar] | 16 bar |
| CE mark | Out of scope |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Jungties dydis išorinis | R 1/2 |
| Jungties dydis vidinis | G 3/4 A |
| Konstrukcija | Jungtis montavimui į grindis |
| Material Description | RTR-KE Coupling, floor connection |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Produkto tipas | RTR-KE/KEW |
| Produktų grupė | Kolektorius |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rinkinio turinys | Vožtuvas |
| RLV tipas | RTR-KE |
| Savybės | RTR-KE coupling, floor connection |
| Slėgio perkryčio diapazonas [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Srauto temperatūra [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Taikymas | Vienvamzdė sistema |
| UL mark | Out of scope |
| Vožtuvo tipas | Coupling |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.427 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.41 Kilogram |
| Tūris | 0.336 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126291 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |