
Užsukamieji vožtuvai, RTR 15/6T, Jungtis montavimui į sieną
013G7010
RA 15/6T special lance (bypass) valve for radiator side connection
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
013G7010
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bandomasis slėgis [bar] | 16 bar |
| CE mark | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Jungties dydis išorinis | R 1/2 |
| Jungties dydis vidinis | Rp 1/2 |
| Konstrukcija | Jungtis montavimui į sieną |
| Kvs reikšmės [m³/h] | 2.00 m³/h |
| Material Description | RTR 15/6T |
| Product line | 03 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto tipas | RTR 15/6T |
| Produktų grupė | Užsukamieji vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | RA 15/6T special lance (bypass) valve for radiator side connection |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | RTR 15/6T & 15/6TB Radiator valve |
| SCIP dokumentacijos Nr. | b15d8075-3f95-4c74-aba4-ad371189fd70 |
| Slėgio perkryčio diapazonas [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Srauto temperatūra [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Taikymas | Vienvamzdė sistema |
| UL mark | Out of scope |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.537 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.516 Kilogram |
| Tūris | 0.993 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126277 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |