Užsukamieji vožtuvai, RA-PL/PR, Kampinis kairysis
013G3241
RA-PL lance valve left set with sensor
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
013G3241
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bandomasis slėgis [bar] | 16 bar |
| CE mark | Out of scope |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Jungties dydis išorinis | R 1/2 |
| Jungties dydis vidinis | G 3/4 A |
| Konstrukcija | Kampinis kairysis |
| Kvs reikšmės [m³/h] | 0.73 m³/h |
| Material Description | Lance valve, package solution, left |
| Product line | 03 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto tipas | RA-PL/PR |
| Produktų grupė | Užsukamieji vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | RA-PL lance valve left set with sensor |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | RA-PL Lance valve |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 4772c1e5-991a-4198-9a26-d5654ab6d5c1 |
| Slėgio perkryčio diapazonas [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Srauto temperatūra [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Taikymas | Dvivamzdė sistema |
| UL mark | Out of scope |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.496 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.2 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420128313 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |