Radiatorių vožtuvai, Plieniniai vožtuvai, STV, 1", Tiesus
013G2196
RAPLIENINIŲ VOŽTUVŲ RINKINYS, 1VAMZD. ASS. VOŽTUVAS
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
013G2196
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Baigti | Nikeliuotas |
| Bandomasis slėgis [bar] | 25 bar |
| CE mark | No |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 16 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Išankstinis nustatymas | Ne |
| Jungimo tipai | Lituojami |
| Jungties dydis išorinis | 1" |
| Jungties dydis vidinis | 1" |
| Konstrukcija | Tiesus |
| Material Description | Steel valve 1pipe assembly STV-1 + RA297 |
| Prijungimo antgalio tipas | Soldered |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Produkto tipas | Plieniniai vožtuvai |
| Produktų grupė | Radiatorių vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | RAPLIENINIŲ VOŽTUVŲ RINKINYS, 1VAMZD. ASS. VOŽTUVAS |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Steel valve, 1-pipe set |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 48d85a35-3ba8-4608-b2a8-c40812307b01 |
| Slėgio perkryčio diapazonas [bar] [Maks.] | 0.20 bar |
| Srauto temperatūra [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Taikymas | Vienvamzdė sistema |
| UL mark | No |
| Vožtuvo dydis | 1" |
| Vožtuvo tipas | STV |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.5 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.5 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |