
Plastiko, RTR 2000, RTR-N, DN 15, Kampinis
013G2153
RTR-N 15 A RINKINYS (VOŽTUVAS IR JUTIKLIS)
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
013G2153
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Jungties dydis išorinis | 28 mm |
| Jungties dydis vidinis | 28 mm |
| Jungties tipas prie vožtuvo | RA |
| Jutiklio dizainas | RTR 2000 |
| Jutiklio medija | Dujos |
| Jutiklio nustatymo temperatūra [°C] [Maks.] | 26 °C |
| Jutiklio nustatymo temperatūra [°C] [Min.] | 5 °C |
| Jutiklio tipas | Įmontuotas jutiklis |
| Konstrukcija | Kampinis |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | RA-N 15 A set (valve and sensor) |
| Pakuotės tipas | Plastiko |
| Prijungimo antgalio tipas | Standartinis |
| Product line | 03 |
| Produkto tipas | Gas + RTR-N |
| Produktų grupė | TRV set |
| Rinkinio turinys | 2-elements |
| RLV tipas | be RVL |
| Savybės | RTR-N 15 A RINKINYS (VOŽTUVAS IR JUTIKLIS) |
| Spalva | Baltas RAL 9016 |
| UL mark | No |
| Vožtuvo dydis | DN 15 |
| Vožtuvo tipas | RTR-N |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.412 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.412 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420121628 |