
009L2189
009L2189
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angle of rotation | 1/4 turn |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 113 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 6 vnt. |
| Dažnis [Hz] [maks.] | 60 Hz |
| Dažnis [Hz] [min.] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Energijos suvartojimas [W] | 10.6 W |
| Failsafe function | No |
| Failsafe torque [Nm] | 6 Nm |
| Full travel time speed [s] | 5.0 s |
| Grįžtamasis padėties ryšys | PHYSICAL INDICATION |
| Input signal options | SW |
| Insulation resistance | ≥ 100 MΩ at 500 V DC |
| Kabelio ilgis [col.] | 31.50 in |
| Kabelio ilgis [m] | 0.800 m |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP67 |
| Laidininko plotas [mm2] | 7 x 0.3 mm2 |
| Maks. darbinė srovė [A] | 0.40 A |
| Material Description | MQT 010 N Electric Actuator 24V |
| Max power consumption | 12 W |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Mounting interface | ISO 5211 - F03/F05 |
| Naudojama produktui | GBC 10MGBC 12MGBC 16MGBC 6M |
| Operating mode | Duty cycle: S3 - 75 % for ACDuty cycle: S3 - 85 % for DC |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Power consumption – Hold [W] | 2.0 W |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Actuator |
| Produkto tipas | MQT 010 N |
| Produktų grupė | BM/GBC vožtuvo atsarginės dalys |
| Rate torque [Nm] | 10 Nm |
| Rated current [A] | 0.40 A |
| Rated voltage [V] | AC/DC 24V |
| Sant. drėgnumas [% RH] [maks.] | 95 % RH |
| Sant. drėgnumas [% RH] [min.] | 5 % RH |
| Sant. drėgnumo sąlygos | Be kondensacijos |
| Tiekiama įtampa [V] DC [maks.] | 30.00 V |
| Tiekiama įtampa [V] DC [min.] | 22.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 26 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 20 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | Electric Actuator |
| Wiring Diagram | 009A0021 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.662 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.536 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 2.432 Liter |
| EAN/UPC | 5715255124085 |