
Warranty & Service
004U8601
Akva Lux II TDP-F tipas 1 su šalto vandens išėjimu
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
004U8601
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aukštis be gaubto [mm] | 575 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| CŠ jungčių matmuo | 3/4" |
| CŠ sujungimo tipas | G vid. Sriegis |
| CŠ vamzdžio dydis | Ø18 |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Gaubto medžiaga | Baltos spalvos lakuotas plienas |
| Gaubto pasirinkimas | Papildoma |
| Gylis be gaubto [mm] | 150 mm |
| HEX KV lydmetalis | Brazed copper |
| HEX šildymo išardomi | AISI 316 |
| HEX šildymo lituoti | Varis |
| Izoliavimo medžiaga | Be |
| KV buitinėms reikmėms cirkuliacija | Pasirenkama |
| KV buitinėms reikmėms jungčių matmuo | 3/4" |
| KV buitinėms reikmėms reguliatoriaus pavadinimas | PTC2 |
| KV buitinėms reikmėms reguliavimo tipas | Srautas / termostatinis |
| KV buitinėms reikmėms sujungimo tipas | G vid. Sriegis |
| KV buitinėms reikmėms vamzdžio dydis | Ø18 |
| KV galia [kW] [Max] | 45 kW |
| KV galia [kW] [Min] | 37 kW |
| Material Description | Akva Lux II TDP-F TYP2 CW3/4"x110 |
| Mixing circuit - control | Termostatas |
| Namų ūkių skaičius [Maks.] | 4 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Namų ūkių skaičius [Min.] | 1 |
| Nominalus slėgis, antrinis [bar.] | 10 bar |
| Nominalus slėgis, pirminis [bar.] | 10 bar |
| Pakuotės aukštis [mm] | 215 mm |
| Pakuotės gylis [mm] | 600 mm |
| Pakuotės plotis [mm] | 800 mm |
| Pastabos | Direct heating w. diff. Pres. Reg. And DHW |
| Plotis be gaubto [mm] | 460 mm |
| Prijungimo kryptis | Apačia |
| Product line | 67 |
| Produkto tipas | Warranty & Service |
| Produktų grupė | Butų šilumos punktai |
| Punkto dydžio tipas | Tipas 1 |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Šalto vandens statinis slėgis [bar.] [Min.] | 2.0 bar |
| Savybės | Akva Lux II TDP-F tipas 1 su šalto vandens išėjimu |
| Šildymo galia [kW] [Max] | 15 kW |
| Šildymo galia [kW] [Min] | 10 kW |
| Šildymo jungčių matmuo | 3/4" |
| Šildymo reguliavimo tipas | Delta proporcinis valdymas |
| Šildymo sujungimo tipas | G vid. Sriegis |
| Šildymo valdiklio pavadinimas | AVPL |
| Šildymo vamzdžio dydis | Ø18 |
| Šilumokaičio bandomasis slėgis [bar] | 38 bar |
| Slėgio perkryčio reguliatorius | Integruotas |
| Tiekiamo srauto temperatūros konstrukcija [˚C] | 95 °C |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 22 Kilogram |
| Grynasis svoris | 20 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424652791 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |