
Šilumokaitis ir lituotų plokštelių, XB30-2, Plokštelių skaičius: 40
004B3410
25 bar, Litavimo medžiaga: Varis
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
004B3410
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 pusės darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 25 bar |
| 1 pusės prijungimo ilgis [mm] | 50 mm |
| 1 šono vertikali centrinė anga [mm] | 385.0 mm |
| 2 pusės darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 25 bar |
| 2pusės prijungimo ilgis [mm] | 50 mm |
| Bendras aukštis be kojų [mm] | 450 mm |
| Bendras plotis [mm] | 130 mm |
| China RoHS compliance | Yes |
| Connection length 1 [mm] | 50 mm |
| Connection length 2 [mm] | 50 mm |
| Connection size 1 | 1 |
| Connection size 2 | 1 |
| Connection type 1 | G |
| Connection type 2 | G |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gamintojo pavadinimas | DANFOSS LPM |
| Horizontali centrinė anga [mm] | 65 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Jungties standartas | DIN ISO 228/1 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kategorija | I |
| Litavimo medžiaga | Varis |
| Material Description | Šilumokaičio XB 30-2 20/20 |
| Material Description (Short Te | XB30-2-20/20_2_25_G_1G1_1G1 |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Pakopų skaičius | 2 |
| Patvirtinimas | PED |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Plokštelės medžiaga | 1.4404 |
| Plokštelių skaičius | 40 |
| Product line | 31 |
| Produkto pavadinimas | Šilumokaitis ir lituotų plokštelių |
| Produkto tipas | XB30-2 |
| Produktų grupė | Šilumokaičiai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Skysčių grupė | 2 |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 180 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -10 °C |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Vertical center porthole 1[mm] | 385 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 385 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.080 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.080 L |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 11.401 Kilogram |
| Grynasis svoris | 11.401 Kilogram |
| Tūris | 17.745 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421901090 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |