
AFPQ 2, PN 40, 0.2 bar - 1 bar, 320 cm²
003G5714
Veikimas: Slėgio. perkr. ir srauto reguliatorius
003G5714
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Alternatyvi terpė | Glikolio tirpalas iki 30 % |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 40 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Korpuso medžiaga | Plienas, gaminio Nr. 1.0345, padengta cinku |
| Leidžiama terpė | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AFPQ 2 PN40 0,2-1/0,2 320cm2 orange |
| Montavimo versija | Grąžinimas |
| Nominalus slėgis [bar] | 40 bar |
| Nustatymo tipas | Adjustable |
| Pavaros dydis [cm2] | 320 cm² |
| Pavaros membranos medžiaga | EPDM (elastiškas, armuotas) |
| Product line | 08 |
| Produkto tipas | AFPQ 2 |
| Produktų grupė | Pavaros – slėgio srautas |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Skersmuo [mm] [Maks.] | 250 mm |
| Skersmuo [mm] [Min.] | 150 mm |
| Slėgio klasė | PN 40 |
| Slėgio nustatymo diapazonas [bar] [Maks.] | 1.00 bar |
| Slėgio nustatymo diapazonas [bar] [Min.] | 0.20 bar |
| Slėgio perkryčio nustatymas [bar] [Maks.] | 1.00 bar |
| Slėgio perkryčio nustatymas [bar] [Min.] | 0.20 bar |
| Slėgio reguliatorius | Slėgio perkryčio reguliatoriaus |
| Srauto reguliavimas | Ne |
| Srauto ribojimas | Ne |
| Srauto ribotuvo slėg. perkrytis dpb [bar] | 0.20 bar |
| Terpės pH [Maks.] | 10 |
| Terpės pH [Min.] | 7 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Veikimas | Slėgio. perkr. ir srauto reguliatorius |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 46.6 Gram |
| Grynasis svoris | 38.1 Gram |
| Tūris | 191.52 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162375020 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |