
AFPA 2, PN 40, 0.1 bar - 0.4 bar, 640 cm²
003G5702
003G5702
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Alternatyvi terpė | Glikolio tirpalas iki 30 % |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 40 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Korpuso medžiaga | Plienas, gaminio Nr. 1.0345, padengta cinku |
| Leidžiama terpė | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AFPA2 PN40 0,1-0,4 640cm2 yellow |
| Montavimo versija | Apvadas |
| Nominalus slėgis [bar] | 40 bar |
| Nustatymo tipas | Adjustable |
| Pavaros dydis [cm2] | 640 cm² |
| Pavaros membranos medžiaga | EPDM (elastiškas, armuotas) |
| Product line | 08 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto tipas | AFPA 2 |
| Produktų grupė | Pavaros – slėgio srautas |
| Skersmuo [mm] [Maks.] | 250 mm |
| Skersmuo [mm] [Min.] | 65 mm |
| Slėgio klasė | PN 40 |
| Slėgio perkryčio nustatymas [bar] [Maks.] | 0.40 bar |
| Slėgio perkryčio nustatymas [bar] [Min.] | 0.10 bar |
| Slėgio reguliatorius | Slėgio perkryčio išleidimo reguliatorius |
| Srauto reguliavimas | Ne |
| Srauto ribojimas | Ne |
| Taikymas | Centralizuotas šildymas ir aušinimas |
| Terpės pH [Maks.] | 10 |
| Terpės pH [Min.] | 7 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Veikimas | Slėgio perkr. išleidimo reguliatorius |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 57 Kilogram |
| Grynasis svoris | 40.3 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 186.96 Liter |
| EAN/UPC | 5710104523620 |