
AFPA 2, PN 40, 1 bar - 3 bar, 160 cm²
003G5698
003G5698
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Alternatyvi terpė | Glikolio tirpalas iki 30 % |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 40 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Korpuso medžiaga | Plienas, gaminio Nr. 1.0345, padengta cinku |
| Leidžiama terpė | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AFPA2 PN40 1-3 160cm2red |
| Montavimo versija | Apvadas |
| Nominalus slėgis [bar] | 40 bar |
| Nustatymo tipas | Adjustable |
| Pavaros dydis [cm2] | 160 cm² |
| Pavaros membranos medžiaga | EPDM (elastiškas, armuotas) |
| Product line | 08 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto tipas | AFPA 2 |
| Produktų grupė | Pavaros – slėgio srautas |
| Skersmuo [mm] [Maks.] | 250 mm |
| Skersmuo [mm] [Min.] | 65 mm |
| Slėgio klasė | PN 40 |
| Slėgio perkryčio nustatymas [bar] [Maks.] | 3.00 bar |
| Slėgio perkryčio nustatymas [bar] [Min.] | 1.00 bar |
| Slėgio reguliatorius | Slėgio perkryčio išleidimo reguliatorius |
| Srauto reguliavimas | Ne |
| Srauto ribojimas | Ne |
| Taikymas | Centralizuotas šildymas ir aušinimas |
| Terpės pH [Maks.] | 10 |
| Terpės pH [Min.] | 7 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Veikimas | Slėgio perkr. išleidimo reguliatorius |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 17.8 Kilogram |
| Grynasis svoris | 16.5 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 52.304 Liter |
| EAN/UPC | 5710104523583 |