
AFPA, PN 25, 0.1 bar - 0.6 bar, 250 cm², Geltonas
003G1022
AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 geltona
003G1022
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 25 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Eiga [mm] | 7.00 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Material Description | AFPA PN25 slėgio reg. 0,1-0,6bar |
| Montavimo versija | Apvadas |
| Nominalus slėgis [bar] | 25 bar |
| Nustatymo tipas | Adjustable |
| Pavaros dydis [cm2] | 250 cm² |
| Product line | 08 |
| Produkto tipas | AFPA |
| Produktų grupė | Pavaros – slėgio srautas |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 geltona |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | AFP/A/B |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 1fc27f33-7222-414d-8ff1-81abdd587564 |
| Skersmuo [mm] [Maks.] | 250 mm |
| Skersmuo [mm] [Min.] | 15 mm |
| Slėgio klasė | PN 25 |
| Slėgio perkryčio nustatymas [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Slėgio perkryčio nustatymas [bar] [Min.] | 0.10 bar |
| Slėgio reguliatorius | Slėgio išleidimo reguliatorius |
| Spalva | Geltonas |
| Srauto reguliavimas | Ne |
| Srauto ribojimas | Ne |
| Terpės pH [Maks.] | 10 |
| Terpės pH [Min.] | 7 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Veikimas | Slėgio perkr. išleidimo reguliatorius |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 13.547 Kilogram |
| Grynasis svoris | 12.463 Kilogram |
| Tūris | 47.04 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421808368 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |