
Valve, VOH 30 PM
180H0204
Product description: Pressure control valve, Type designation: VOH 30 PM
180H0204
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 140 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 2030 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| Jungties standartas | ISO 4401 |
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Material Description | VOH 30PM FLOW CONTROL VALVE |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| port connection | G 3/8 in |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Pressure control valve |
| Produkto tipas | VOH PM |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | VOH 30PM FLOW CONTROL VALVE |
| Srautas [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Tipo pavadinimas | VOH 30 PM |
| UL mark | No |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.276 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.224 Kilogram |
| Tūris | 0.806 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162676424 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |