
Solenoid operated valves, VDHT BL2S 1-1 NC-NO, Industrial
180L1006
Flow [gpm] [Max]: 40, Flow [l/min] [Max]: 150, Operating pressure [barg] [Max]: 140, Operating pressure [psig] [Max]: 2000, Connection standard: NPT, Inlet connection size [in]: 1, Outlet connection size [in]: 1
180L1006
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 140 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 2000 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 1 |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo dydis [col.] | 1 in |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 1 |
| Jungties standartas | NPT |
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Kryptis | Manifold |
| Material Description | VDHT BL2S 1-1 NO NC NPT FPM |
| Medžiagos tipas | Neutral media |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Solenoid operated valves |
| Produkto tipas | VDHT 2/2 |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Srautas [gpm] [maks.] | 40.000 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 150.00 l/min |
| Stūmoklio skersmuo Ø [mm] | 35 mm |
| Taikymas | Industrial |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 194 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 35 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | VDHT BL2S 1-1 NC-NO |
| Veikimas | 1 NO+1 NC |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 4.556 Kilogram |
| Grynasis svoris | 4.304 Kilogram |
| Tūris | 3.465 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675311 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |