
Solenoid operated valves, VDHT 1/2 EA NC, Industrial
180L0188
Flow [gpm] [Max]: 16, Flow [l/min] [Max]: 60, Operating pressure [barg] [Max]: 160, Operating pressure [psig] [Max]: 2400, Connection standard: BSP, Inlet connection size [in]: 1/2 in, Outlet connection size [in]: 1/2 in
180L0188
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Atidarymo laikas [ms] [maks.] | 140 ms |
| Atidarymo laikas [ms] [min.] | 120 ms |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių programos pavadinimas | VDHT |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 160 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 4 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 2400 psig |
| Darbinis slėgis [psig] [min.] | 51 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 1/2 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 1/2 in |
| Jungties standartas | BSP |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Kryptis | Angleway |
| Material Description | VDHT 1/2 EA NC BSP |
| Medžiagos tipas | Neutral media |
| Patvirtinimas | UL |
| Pavaros dydis [mm] | 13.5 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Solenoid operated valves |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto tipas | VDHT 2/2 |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sandarinimo medžiaga | FKM |
| Savybės | VDHT 1/2 EA NC BSP |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | VDHT NC BSP Valves |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 3239369c-314a-4770-a216-7ff7ac4c6353 |
| Srautas [gpm] [maks.] | 16.000 gal/min |
| Srautas [gpm] [min.] | 0.000 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 60.00 l/min |
| Srautas [l/min] [min.] | 0.00 l/min |
| Stūmoklio skersmuo Ø [mm] | 18 mm |
| Sujungimo tipas | Thread |
| Taikymas | Industrial |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 194 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | VDHT 1/2 EA NC |
| UL mark | Yes |
| Uždarymo laikas [ms] [maks.] | 300 ms |
| Uždarymo laikas [ms] [min.] | 200 ms |
| Veikimas | NC |
| Veikimas | Pilot operated |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.2 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.175 Kilogram |
| Tūris | 1.601 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162672037 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |