
Solenoid operated valves, VDHT 15 E NC-NO, Industrial
180L0233
Flow [gpm] [Max]: 4, Flow [l/min] [Max]: 15, Operating pressure [barg] [Max]: 160, Operating pressure [psig] [Max]: 2300, Connection standard: NPT, Inlet connection size [in]: 3/8, Outlet connection size [in]: 3/8 in
180L0233
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 160 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 9 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 2300 psig |
| Darbinis slėgis [psig] [min.] | 29 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo dydis [col.] | 3/8 in |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/8 |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo dydis [col.] | 3/8 in |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| Jungties standartas | NPT |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kryptis | Manifold |
| Material Description | VDHT 15 E 3/2 NC-NO |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Solenoid operated valves |
| Produkto tipas | VDHT 3/2 |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | VDHT 15 E 3/2 NC-NO |
| Srautas [gpm] [maks.] | 4.000 gal/min |
| Srautas [gpm] [min.] | 0.260 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 15.00 l/min |
| Srautas [l/min] [min.] | 1.00 l/min |
| Taikymas | Industrial |
| Tipo pavadinimas | VDHT 15 E NC-NO |
| Veikimas | 1 NO+1 NC |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.568 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.541 Kilogram |
| Tūris | 1.641 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673164 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |