
Solenoid operated valves, VDHT 15 E NC-NO, Industrial
180L0173
Flow [gpm] [Max]: 4, Flow [l/min] [Max]: 15, Operating pressure [barg] [Max]: 140, Operating pressure [psig] [Max]: 2000, Connection standard: BSP, Inlet connection size [in]: 3/8 in, Outlet connection size [in]: 3/8 in
180L0173
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Atidarymo laikas [ms] [maks.] | 250 ms |
| Atidarymo laikas [ms] [min.] | 250 ms |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių programos pavadinimas | VDHT |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 140 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 2 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 2000 psig |
| Darbinis slėgis [psig] [min.] | 29 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 0.250 in |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| Jungties standartas | BSP |
| Kelių skaičius | 3/2 |
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Kryptis | Straightway |
| Material Description | VDHT 15 E 3/2 3/8-3/8-1/4 NC-NO |
| Medžiagos tipas | Neutral media |
| Pavaros dydis [mm] | 13.5 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto aprašymas | Solenoid operated valves |
| Produkto tipas | VDHT 3/2 |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Sandarinimo medžiaga | FKM |
| Savybės | VDHT 15 E 3/2 3/8-3/8-1/4 NC-NO |
| Srautas [gpm] [maks.] | 4.000 gal/min |
| Srautas [gpm] [min.] | 0.300 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 15.00 l/min |
| Srautas [l/min] [min.] | 1.00 l/min |
| Stūmoklio skersmuo Ø [mm] | 18 mm |
| Sujungimo tipas | Thread |
| Taikymas | Industrial |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 37 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | VDHT 15 E NC-NO |
| Uždarymo laikas [ms] [maks.] | 250 ms |
| Uždarymo laikas [ms] [min.] | 250 ms |
| Veikimas | NCNO |
| Veikimas | Direct pilot operated |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.574 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.541 Kilogram |
| Tūris | 1.663 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162671733 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |