
Solenoid operated valves, VDH 30 EC NO, Hydraulic
180L0049
Flow [gpm] [Max]: 8, Flow [l/min] [Max]: 30, Operating pressure [barg] [Max]: 140, Operating pressure [psig] [Max]: 2030, Connection standard: Cetop 3, Inlet connection size [in]: CETOP 3, Outlet connection size [in]: CETOP3
180L0049
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Atidarymo laikas [ms] [maks.] | 150 ms |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių programos pavadinimas | VDH |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 140 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 4 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 2030 psig |
| Darbinis slėgis [psig] [min.] | 50 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo dydis [col.] | CETOP 3 |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | CETOP 3 |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo dydis [col.] | CETOP 3 |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | CETOP3 |
| Jungties standartas | Cetop 3 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Kryptis | Manifold |
| Material Description | VDH30EC 2/2 NO |
| Medžiagos tipas | Neutral media |
| Pavaros dydis [mm] | 13.5 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto aprašymas | Solenoid operated valves |
| Produkto tipas | VDH 2/2 |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sandarinimo medžiaga | FKM |
| Savybės | VDH30EC 2/2 NO |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | VDH30EC 2/2 NO Valves |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 08c33493-d354-4aef-a4d2-a0c36432e019 |
| Srautas [gpm] [maks.] | 8.000 gal/min |
| Srautas [gpm] [min.] | 0.300 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Srautas [l/min] [min.] | 1.00 l/min |
| Stūmoklio skersmuo Ø [mm] | 18 mm |
| Taikymas | Hydraulic |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 3 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 37 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | VDH 30 EC NO |
| Uždarymo laikas [ms] [maks.] | 350 ms |
| Veikimas | NO |
| Veikimas | Pilot operated |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.908 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.864 Kilogram |
| Tūris | 0.854 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675304 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |