
Magnetic coils, BE240AS
018F7924
Electrical connection: DIN Spade, Supply voltage [V] AC: 240, Enclosure rating IP: IP20
018F7924
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Ambient temperature range [°F] | 175 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] | 80 °C |
| Atitiktis | EN 60730-1 |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 50 pc |
| Dalių programos pavadinimas | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV227BEV250BEV251B |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungties dydis | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektros jungties standartas | EN175301-803 |
| Elektros jungtis | DIN Spade |
| Elektros jungtis | 3 x spades |
| Energijos sunaudojimas [W] 50 Hz | 11.0 W |
| Energijos sunaudojimas 50 Hz [VA] | 19.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP20 |
| Material Description | Coil BE240AS 240V 50Hz Box |
| Našumo vardinė reikšmė | Continuous |
| Pakavimo formatas | Multi pack |
| Patvirtinimas | LLC CDC TYSK |
| Pavaros dydis [mm] | 13.5 mm |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pridedamos dalys | Cap |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Magnetic coils |
| Produkto priedai | Solenoid coil accessories |
| Produkto tipas | Magnetic coil |
| Produktų grupė | Accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritės apvijų izoliavimo klasė | Class H to IEC 85 |
| Ritės jungtis | DIN Spade + cap |
| Ritės konstrukcijos standartas | VDE 0580 |
| Ritės tvirtinimas | Clip-on |
| Sant. drėgnumas [% RH] [min.] | 0 % |
| Sant. drėgnumo sąlygos | Non-condensation |
| Savybės | Coil BE240AS 240V 50Hz Box |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Solenoid coils |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| Spalva | Blue |
| Spalva | Blue |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 240 V |
| Tiekimo įtampa 50 Hz maks. [V] | 240 V |
| Tinkamas naudoti | No |
| Tipo pavadinimas | BE240AS |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.336 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.311 Kilogram |
| Tūris | 0.299 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170833 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |