
Magnetic coils, BE230CS
018F7919
Electrical connection: Terminal box, Supply voltage [V] AC: 220 - 230, Enclosure rating IP: IP67
018F7919
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungtis | Terminal box |
| In scope of WEEE | Yes |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP67 |
| Material Description | Coil BE230CS 220-230V 50/60Hz Box |
| Patvirtinimas | Standard |
| Product line | High-Pressure Pumps |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto aprašymas | Magnetic coils |
| Produkto tipas | Magnetic coil |
| Produktų grupė | Accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Solenoid coils |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 230 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 220 V |
| Tipo pavadinimas | BE230CS |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.339 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.303 Kilogram |
| Tūris | 0.31 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170871 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |