
Magnetic coils, BF048AS
018F7915
Electrical connection: Cable, Supply voltage [V] AC: 48, Enclosure rating IP: IP20
018F7915
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Ambient temperature range [°F] | 175 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] | 80 °C |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 50 pc |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungtis | Cable |
| Energijos suvartojimas [W] | 10.0 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP20 |
| Material Description | Coil BF048AS 48V 50Hz 4m Cable |
| Pakavimo formatas | Multi pack |
| Patvirtinimas | Standard |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pavaros dydis [mm] | 13.5 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Magnetic coils |
| Produkto tipas | Magnetic coil |
| Produktų grupė | Accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritės jungtis | DIN Spade + cap |
| Savybės | Coil BF048AS 48V 50Hz 4m Cable |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Solenoid coils |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| Spalva | Blue |
| Spalva | Blue |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 48 V |
| Tipo pavadinimas | BF048AS |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.588 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.473 Kilogram |
| Tūris | 3.32 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170901 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |