
Magnetic coils, BE024DS
018F7914
Electrical connection: Terminal box, Enclosure rating IP: IP67
018F7914
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Ambient temperature range [°F] | 120 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] | 50 °C |
| Atitiktis | EN 60730-1 |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 32 pc |
| Dalių programos pavadinimas | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV227BEV250BEV251BEV258B |
| Dažnis [Hz] | DC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungties dydis | Pg 13.5 |
| Elektros jungtis | Terminal box |
| Energijos sunaudojimas [W] nuol. sr. | 16.0 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabelio skersmuo [mm] | 6.0 mm |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP67 |
| Laidininko plotas [mm2] | 0.75 - 1.5 mm2 |
| Material Description | Coil BE024DS 24V DC Box |
| Našumo vardinė reikšmė | Continuous |
| Pakavimo formatas | Multi pack |
| Patvirtinimas | LLC CDC TYSKUL |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pavaros dydis [mm] | 13.5 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Magnetic coils |
| Produkto priedai | Solenoid coil accessories |
| Produkto tipas | Magnetic coil |
| Produktų grupė | Accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritės apvijų izoliavimo klasė | Class H to IEC 85 |
| Ritės jungtis | Connection Box |
| Ritės konstrukcijos standartas | VDE 0580 |
| Ritės tvirtinimas | Clip-on |
| Sant. drėgnumas [% RH] [min.] | 0 % |
| Savybės | Coil BE024DS 24V DC Box |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Solenoid coils |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| Spalva | Blue |
| Spalva | Blue |
| Tinkamas naudoti | No |
| Tipo pavadinimas | BE024DS |
| UL mark | Yes |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.352 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.327 Kilogram |
| Tūris | 0.308 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170918 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |