
Magnetic coils, BE
018F7912
Electrical connection: Terminal box, Enclosure rating IP: IP67
018F7912
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| Dažnis [Hz] | DC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungtis | Terminal box |
| In scope of WEEE | Yes |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP67 |
| Material Description | Coil BE024DS 24V DC |
| Patvirtinimas | Standard |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Magnetic coils |
| Produkto tipas | Magnetic coil |
| Produktų grupė | Accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | Coil BE024DS 24V DC |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | RD |
| SCIP dokumentacijos Nr. | e1534687-9129-4796-8151-656dd16d6529 |
| Tipo pavadinimas | BE |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.304 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.286 Kilogram |
| Tūris | 0.279 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170925 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |