
Magnetic coils, BY120CS
018F7909
Electrical connection: DIN Spade, Supply voltage [V] AC: 110, Enclosure rating IP: IP00
018F7909
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Ambient temperature range [°F] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] | 50 °C |
| Atitiktis | EN 60730-1 |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 50 pc |
| Dalių programos pavadinimas | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV250BEV251B |
| Daugiau Informacijos | UL approved coil |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungties dydis | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektros jungties standartas | EN175301-803 |
| Elektros jungtis | DIN Spade |
| Elektros jungtis | 3 x spades |
| Energijos sunaudojimas [W] 50 Hz | 14.0 W |
| Energijos sunaudojimas [W] 60 Hz | 14.0 W |
| Energijos sunaudojimas 50 Hz [VA] | 27.0 VA |
| Energijos sunaudojimas 60 Hz [VA] | 27.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP00 |
| Material Description | Coil BY120CS 110/110-120V 50/60Hz |
| Pakavimo formatas | Multi pack |
| Patvirtinimas | UL approval |
| Pavaros dydis [mm] | 13.5 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto aprašymas | Magnetic coils |
| Produkto priedai | Solenoid coil accessories |
| Produkto tipas | Magnetic coil |
| Produktų grupė | Accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritės apvijų izoliavimo klasė | Class H to IEC 85 |
| Ritės jungtis | DIN Spade |
| Ritės konstrukcijos standartas | VDE 0580 |
| Ritės tvirtinimas | Clip-on |
| Sant. drėgnumas [% RH] [min.] | 0 % |
| Sant. drėgnumo sąlygos | Non-condensation |
| Savybės | Coil BY120CS 110/110-120V 50/60Hz |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | RD |
| SCIP dokumentacijos Nr. | e1534687-9129-4796-8151-656dd16d6529 |
| Spalva | Blue |
| Spalva | Blue |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 110 V |
| Tiekimo įtampa 50 Hz maks. [V] | 110 V |
| Tiekimo įtampa 60 Hz maks. [V] | 120 V |
| Tiekimo įtampa 60 Hz min. [V] | 110 V |
| Tinkamas naudoti | No |
| Tipo pavadinimas | BY120CS |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | MH29671 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.292 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.283 Kilogram |
| Tūris | 0.259 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170956 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |