
Power Pack valve, VPH 15 E NO
180G0042
Operating pressure [barg] [Max]: 40, Operating pressure [psig] [Max]: 580
180G0042
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 40 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 10 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 580 psig |
| Darbinis slėgis [psig] [min.] | 145 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [l/min] | 15.00 l/min |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| Jungties standartas | BSP |
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Material Description | VPH15E 10-40 bar POWERPACK VALVE NO |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Power Pack valve |
| Produkto tipas | VPH |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | VPH15E 10-40 BAR POWERPACK VALVE NO |
| Srautas [gpm] | 4.000 gal/min |
| Srautas [gpm] [maks.] | 5.200 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 20.00 l/min |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | -22 °F |
| Tipo pavadinimas | VPH 15 E NO |
| UL mark | No |
| Veikimas | NO |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 3.229 Kilogram |
| Grynasis svoris | 3 Kilogram |
| Tūris | 2.003 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674154 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |