
Pressure operated valves, VRH 120 F 80-140 bar
180G0035
Flow [l/min] [Max]: 120, Flow [gpm] [Max]: 31.7, 80 barg - 140 barg, 1160 psig - 2030 psig
180G0035
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 140 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 80 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 2030 psig |
| Darbinis slėgis [psig] [min.] | 1160 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/4 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/4 in |
| Jungties standartas | BSP |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Material Description | VRH 120 F |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Pressure operated valves |
| Produkto tipas | VRH 120 |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | VRH 120 80-140 BAR PRESSURE REL |
| Srautas [gpm] [maks.] | 31.700 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 120.00 l/min |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Tipo pavadinimas | VRH 120 F 80-140 bar |
| UL mark | No |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 3.54 Kilogram |
| Grynasis svoris | 3.393 Kilogram |
| Tūris | 5.946 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162677339 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |