
Pressure operated valves, VRH 5 CA 30-120 bar
180G0033
Flow [l/min] [Max]: 5, Flow [gpm] [Max]: 1.3, 25 barg - 100 barg, 362 psig - 1450 psig
180G0033
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 100 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 25 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 1450 psig |
| Darbinis slėgis [psig] [min.] | 362 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| Jungties standartas | BSP |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Material Description | VRH5CA Cartridge |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Pressure operated valves |
| Produkto tipas | VRH 5 |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | VRH5CA Cartridge |
| Srautas [gpm] [maks.] | 1.300 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 5.00 l/min |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Tipo pavadinimas | VRH 5 CA 30-120 bar |
| UL mark | No |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.337 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.311 Kilogram |
| Tūris | 0.423 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674284 |
| Proposition 65 | No significant risk |