
Pressure operated valves, VRH 30 25-140 bar
180G0030
Flow [l/min] [Max]: 30, Flow [gpm] [Max]: 7.9, 25 barg - 140 barg, 362 psig - 2030 psig
180G0030
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 140 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 25 barg |
| Darbinis slėgis [psig] [maks.] | 2030 psig |
| Darbinis slėgis [psig] [min.] | 362 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Jungties standartas | BSP |
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Material Description | VRH 30 25-140 BAR PRESSURE REL |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Pressure operated valves |
| Produkto tipas | VRH 30 |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | VRH 30 25-140 BAR PRESSURE REL |
| Srautas [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Tipo pavadinimas | VRH 30 25-140 bar |
| UL mark | No |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.614 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.5 Kilogram |
| Tūris | 0.47 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673010 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |