
Check valves, VCH 120
180H0116
Flow [l/min]: 120, Operating pressure [barg] [Max]: 250
180H0116
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 250 barg |
| Darbinis slėgis [barg] [min.] | 1 barg |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [l/min] | 120.00 l/min |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/4 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/4 in |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Jungties standartas | BSP |
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Material Description | VCH 120, G3/4, 0,5-250 bar |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Check valves |
| Produkto tipas | VCH |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | VCH 120, G3/4, 0,5-250 bar |
| Srautas [l/min] [maks.] | 120.00 l/min |
| Tipo pavadinimas | VCH 120 |
| UL mark | No |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.807 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.796 Kilogram |
| Tūris | 0.251 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673270 |
| Proposition 65 | No significant risk |