
Check valves, VCH 30
180H0114
Flow [l/min]: 30, Operating pressure [barg] [Max]: 300
180H0114
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbinis slėgis [barg] [maks.] | 300 barg |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [l/min] | 30.00 l/min |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/8 in |
| Jungties standartas | BSP |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Korpuso medžiaga | AISI 304 |
| Material Description | Check Valve VCH30 |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | Check valves |
| Produkto tipas | VCH |
| Produktų grupė | Valve |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | VCH 30-cracking pressure 0,5 bar |
| Srautas [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Tipo pavadinimas | VCH 30 |
| UL mark | No |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.316 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.277 Kilogram |
| Tūris | 0.134 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162671634 |
| Proposition 65 | No significant risk |