
APP pumps, APP 86/1700
180B7809
Flow [gpm] [Max]: 387, Flow [l/min] [Max]: 1466.6, Outlet pressure [barg] [Max]: 70, Outlet pressure [psig] [Max]: 1015, Speed [rpm] [Max]: 1700, Speed [rpm] [Min]: 700, ATEX compliance: No
180B7809
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Min.] | 32 °F |
| ATEX atitiktis | No |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 1700 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 700 rpm |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 3 in |
| Įėjimo jungties standartas | Flange |
| Įėjimo jungties tipas | Flange |
| Įėjimo slėgio smailė [barg] [maks.] | 10 barg |
| Įėjimo slėgio smailė [psig] [maks.] | 145 psig |
| Įėjimo slėgis [barg] [maks.] | 5.0 barg |
| Įėjimo slėgis [barg] [min.] | 2.5 barg |
| Įėjimo slėgis [psig] [maks.] | 72.5 psig |
| Įėjimo slėgis [psig] [min.] | 36.0 psig |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 0.250 in |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3 in |
| Išleidimo jungties standartas | Flange |
| Išleidimo jungties standartas | BSPP |
| Išleidimo jungties tipas | Thread |
| Išleidimo jungties tipas | Flange |
| Išleidimo slėgis [barg] [maks.] | 70 barg |
| Išleidimo slėgis [barg] [min.] | 30 barg |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Išleidimo slėgis [psig] [maks.] | 1015 psig |
| Išleidimo slėgis [psig] [min.] | 435 psig |
| Išstūmimas [cm³/aps.] | 888.00 cm³/rev |
| Išstūmimas [col.³/aps.] | 54.20 in³/rev |
| Korpuso medžiaga | Duplex |
| Material Description | APP 86/1700 |
| Nuolatinis greitis [aps./min.] [min.] | 700 rpm |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 35,2x16,7x19,5 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 897x426x496 |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | APP pumps |
| Produkto tipas | APP 53-92 |
| Produktų grupė | Pump |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Sandarinimo medžiaga | NBR |
| Savybės | Pump for sea- or brackish water |
| Srautas [gpm] [maks.] | 387.000 gal/min |
| Srautas [gpm] [min.] | 158.000 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 1466.60 l/min |
| Srautas [l/min] [min.] | 600.00 l/min |
| Srautas [m³/h] [Maks.] | 88.00 m³/h |
| Srautas [m³/h] [Min.] | 36.00 m³/h |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tipo pavadinimas | APP 86/1700 |
| UL mark | No |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 211.25 Kilogram |
| Grynasis svoris | 179.822 Kilogram |
| Tūris | 187.425 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162670620 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |