
Energy Recovery Device, MPE S 70
180F7171
Mounting orientation: Vertical; Bare shafted; Horizontal, Rated power [HP]: 30, Rated power [kW]: 0, Speed [rpm] [Min]: 625, Speed [rpm] [Max]: 875, HP out flow [m³/h] [Max]: 70, HP out flow [gpm] [Max]: 308
180F7171
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 875 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 625 rpm |
| HP išleidimo srautas [gpm] [maks.] | 308 gal/min |
| HP išleidimo srautas [m³/h] [maks.] | 70 m³/h |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | MPE S 70 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Montavimo kryptis | Bare shaftedHorizontalVertical |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | MPE |
| Produkto tipas | MPE 70 |
| Produktų grupė | Energy Recovery Device |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | MPE S 70 |
| Tipo pavadinimas | MPE S 70 |
| UL mark | No |
| Vardinė galia [HP] | 30.0 HP |
| Vardinė galia [kW] | 0.0 kW |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 130 Kilogram |
| Grynasis svoris | 113.8 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 146.717 Liter |
| EAN/UPC | 5715162944516 |