
Energy Recovery Device, MPE S 70
180F7066
Mounting orientation: Vertical, Rated power [HP]: 3, Rated power [kW]: 2.2, Speed [rpm] [Min]: 625, Speed [rpm] [Max]: 875, HP out flow [m³/h] [Max]: 70, HP out flow [gpm] [Max]: 308
180F7066
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Min.] | 32 °F |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis HP įėj. išėj. [barg] [maks.] | 0.66 barg |
| Diferencinis slėgis HP įėj. išėj. [psig] [maks.] | 9.6 psig |
| Differential pressure LP in out [barg] [Max] | 0.74 barg |
| Differential pressure LP in out [psig] [Max] | 10.7 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Garso galios lygis [db(A)] | 85 dBA |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 875 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 625 rpm |
| HP įleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| HP įleidimo jungties standartas | Victaulic |
| HP įleidimo slėgis, tarpinis [barg] [min.] | 2 barg |
| HP įleidimo slėgis, tarpinis [psig] [min.] | 29 psig |
| HP išleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| HP išleidimo jungties standartas | Victaulic |
| HP išleidimo slėgis [barg] [maks.] | 83 barg |
| HP išleidimo slėgis [psig] [maks.] | 1200 psig |
| HP išleidimo srautas [gpm] [maks.] | 308 gal/min |
| HP išleidimo srautas [m³/h] [maks.] | 70 m³/h |
| HP outlet pressure [barg] [Min] | 40 barg |
| HP outlet pressure [psig] [Min] | 580 psig |
| Įėj. išėj. statinio bandymo slėgis HP [barg] [maks.] | 108 barg |
| Įėj. išėj. statinio bandymo slėgis HP [psig] [maks.] | 1566 psig |
| In scope of WEEE | No |
| IP protection class | IP55 |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 0.250 in |
| Išleidimo jungties standartas | Metric |
| Išleidimo jungties tipas | BSPP |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [Nm] [maks.] | 15 N-m |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [sv.-pėd.] [maks.] | 11 lbf∙ft |
| LP įėj. išėj. maks. statinis slėgio testas [barg] | 13 barg |
| LP įėj. išėj. maks. statinis slėgio testas [psig] | 189 psig |
| LP įleidimo leistinas darbinis srautas [gpm] [maks.] | 308 gal/min |
| LP įleidimo leistinas darbinis srautas [m³/h] [maks.] | 70 m³/h |
| LP įleidimo slėgio smailė [barg] | 10 barg |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| LP įleidimo slėgio smailė [psig] | 145 psig |
| LP įleidimo slėgis [barg] [maks.] | 5 barg |
| LP įleidimo slėgis [psig] [maks.] | 72 psig |
| LP inlet flow peak [gpm] | 462 gal/min |
| LP inlet flow peak [m³/h] | 105 m³/h |
| LP išleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| LP išleidimo jungties standartas | Victaulic |
| Material Description | MPE S 70 CS-IEC112 2,2kW 6p 50/60Hz IE3 |
| Medžiagos tipas | DuplexSuper Duplex |
| Montavimo kryptis | Vertical |
| Paleidimo sukimo momentas [Nm sv.pėd.*ped.] [maks.] | 66 lbf∙ft |
| Paleidimo sukimo momentas [Nm] [Maks.] | 90.00 N-m |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | MPE |
| Produkto tipas | MPE 70 |
| Produktų grupė | Energy Recovery Device |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Sandarinimo medžiaga | NBR |
| Savybės | MPE S 70 CS-IEC112 2,2kW 6p 50/60Hz IE3 |
| Srautas [gpm] [min.] | 220.000 gal/min |
| Srautas [m³/h] [Min.] | 50.00 m³/h |
| Tepimo srautas, esant 60 [m³/h] [maks.] | 1.20 m³/h |
| Tepimo srautas, esant 871 [gpm] [maks.] | 5.3 gal/min |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 104 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | MPE S 70 |
| UL mark | No |
| Vardinė galia [HP] | 3.0 HP |
| Vardinė galia [kW] | 2.2 kW |
| Variklio aplinkos temperatūra [°C] [maks.] | 40 °C |
| Variklio aplinkos temperatūra [°F] [maks.] | 104 °F |
| Variklio įtampa | 380-420V/660720V, 50 Hz440-480V, 60 Hz |
| Variklio izoliavimo klasė | B |
| Variklio poliai | 6 |
| Variklio rėmo dydis | IEC 112 |
| Variklio srovė [A] | 5.7 A |
| Variklio standartas | IEC |
| Variklio sukimo momentas, esant vard. greičiui [Nm sv.pėd.*pėd.] | 16.1 lbf∙ft |
| Variklio sukimo momentas, esant vard. greičiui [Nm] | 22 N-m |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 193.5 Kilogram |
| Grynasis svoris | 150 Kilogram |
| Tūris | 518.4 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162286166 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |