
Energy Recovery Device, iSave 50
180F7020
Mounting orientation: Vertical; Bare shafted; Horizontal, HP out flow [m³/h] [Max]: 52, HP out flow [gpm] [Max]: 228, Rated power [HP]: 30, Rated power [kW]: 0
180F7020
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Min.] | 32 °F |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis HP įėj. išėj. [barg] [maks.] | 5.00 barg |
| Diferencinis slėgis HP įėj. išėj. [psig] [maks.] | 72.0 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Garso galios lygis [db(A)] | 83 dBA |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 650 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 525 rpm |
| HP įleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| HP įleidimo jungties standartas | Victaulic |
| HP įleidimo slėgis [barg] [min.] | 40 barg |
| HP įleidimo slėgis [psig] [min.] | 580 psig |
| HP įleidimo slėgis, tarpinis [barg] [min.] | 2 barg |
| HP įleidimo slėgis, tarpinis [psig] [min.] | 29 psig |
| HP išleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| HP išleidimo jungties standartas | Victaulic |
| HP išleidimo slėgis [barg] [maks.] | 83 barg |
| HP išleidimo slėgis [psig] [maks.] | 1200 psig |
| HP išleidimo srautas [gpm] [maks.] | 228 gal/min |
| HP išleidimo srautas [m³/h] [maks.] | 52 m³/h |
| Įėj. išėj. statinio bandymo slėgis HP [barg] [maks.] | 108 barg |
| Įėj. išėj. statinio bandymo slėgis HP [psig] [maks.] | 1566 psig |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 0.250 in |
| Išleidimo jungties standartas | BSPP |
| Išleidimo jungties tipas | BSPP |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [Nm] [maks.] | 170 N-m |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [sv.-pėd.] [maks.] | 125 lbf∙ft |
| LP įėj. išėj. maks. statinis slėgio testas [barg] | 189 barg |
| LP įėj. išėj. maks. statinis slėgio testas [psig] | 13 psig |
| LP įėj. išėj., esant maks. srautui [barg] | 1 barg |
| LP įėj. išėj., esant maks. srautui [psig] | 8 psig |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| LP įleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| LP įleidimo jungties standartas | Victaulic |
| LP įleidimo leistinas darbinis slėgis [barg] [min.] | 2 barg |
| LP įleidimo leistinas darbinis slėgis [psig] [min.] | 29 psig |
| LP įleidimo leistinas darbinis srautas [gpm] [maks.] | 252 gal/min |
| LP įleidimo leistinas darbinis srautas [m³/h] [maks.] | 57 m³/h |
| LP įleidimo slėgio smailė [barg] | 10 barg |
| LP įleidimo slėgio smailė [psig] | 145 psig |
| LP įleidimo slėgis [barg] [maks.] | 5 barg |
| LP įleidimo slėgis [psig] [maks.] | 72 psig |
| LP išleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| Material Description | iSave 50 (Without motor) |
| Medžiagos tipas | DuplexSuper Duplex |
| Montavimo kryptis | Bare shaftedHorizontalVertical |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 34,6x16,7x19,5 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 882x426x496 |
| Paleidimo sukimo momentas [Nm sv.pėd.*ped.] [maks.] | 132 lbf∙ft |
| Paleidimo sukimo momentas [Nm] [Maks.] | 180.00 N-m |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | iSave |
| Produkto tipas | iSave 50-70 |
| Produktų grupė | Energy Recovery Device |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Sandarinimo medžiaga | NBR |
| Savybės | iSave 50 (Without motor) |
| Srautas [gpm] [min.] | 184.000 gal/min |
| Srautas [m³/h] [Min.] | 42.00 m³/h |
| Tepimo srautas, esant 60 [m³/h] [maks.] | 1.50 m³/h |
| Tepimo srautas, esant 871 [gpm] [maks.] | 6.6 gal/min |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 95 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | iSave 50 |
| UL mark | No |
| Vardinė galia [HP] | 30.0 HP |
| Vardinė galia [kW] | 0.0 kW |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 191.7 Kilogram |
| Grynasis svoris | 163.5 Kilogram |
| Tūris | 195.511 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673416 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |