
Energy Recovery Device, ISAVE 40
180F7001
Mounting orientation: Horizontal, HP out flow [m³/h] [Max]: 41, HP out flow [gpm] [Max]: 181, Rated power [HP]: 15, Rated power [kW]: 11
180F7001
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Min.] | 32 °F |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis HP įėj. išėj. [barg] [maks.] | 5.00 barg |
| Diferencinis slėgis HP įėj. išėj. [psig] [maks.] | 72.0 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Garso galios lygis [db(A)] | 84 dBA |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 1200 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 600 rpm |
| HP įleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| HP įleidimo jungties standartas | Victaulic |
| HP įleidimo slėgis [barg] [maks.] | 83 barg |
| HP įleidimo slėgis [barg] [min.] | 20 barg |
| HP įleidimo slėgis [psig] [maks.] | 1200 psig |
| HP įleidimo slėgis [psig] [min.] | 290 psig |
| HP įleidimo slėgis, tarpinis [barg] [min.] | 3 barg |
| HP įleidimo slėgis, tarpinis [psig] [min.] | 44 psig |
| HP išleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| HP išleidimo jungties standartas | Victaulic |
| HP išleidimo slėgis [barg] [maks.] | 83 barg |
| HP išleidimo slėgis [psig] [maks.] | 1200 psig |
| HP išleidimo srautas [gpm] [maks.] | 181 gal/min |
| HP išleidimo srautas [m³/h] [maks.] | 41 m³/h |
| In scope of WEEE | No |
| IP protection class | IP55 |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 0.250 in |
| Išleidimo jungties standartas | BSPP |
| Išleidimo jungties tipas | BSPP |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [Nm] [maks.] | 102 N-m |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [sv.-pėd.] [maks.] | 75 lbf∙ft |
| LP įėj. išėj., esant maks. srautui [barg] | 1 barg |
| LP įėj. išėj., esant maks. srautui [psig] | 18 psig |
| LP įleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| LP įleidimo jungties standartas | Victaulic |
| LP įleidimo leistinas darbinis srautas [gpm] [maks.] | 295 gal/min |
| LP įleidimo leistinas darbinis srautas [m³/h] [maks.] | 67 m³/h |
| LP įleidimo slėgio smailė [barg] | 10 barg |
| LP įleidimo slėgio smailė [psig] | 145 psig |
| LP įleidimo slėgis [barg] [maks.] | 5 barg |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| LP įleidimo slėgis [psig] [maks.] | 72 psig |
| LP išleidimo jungties dydis [col.] | 3.000 in |
| LP išleidimo slėgis [barg] [min.] | 1 barg |
| LP išleidimo slėgis [psig] [min.] | 15 psig |
| Material Description | iSave 40 Horiz. IEC160 11kW 6p 50Hz IE3 |
| Medžiagos tipas | DuplexSuper Duplex |
| Montavimo kryptis | Horizontal |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 57,3x20,8x29 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 1460x530x740 |
| Pagrindo rėmas | Stainless |
| Paleidimo sukimo momentas [Nm sv.pėd.*ped.] [maks.] | 110 lbf∙ft |
| Paleidimo sukimo momentas [Nm] [Maks.] | 150.00 N-m |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | iSave |
| Produkto tipas | iSave 40 |
| Produktų grupė | Energy Recovery Device |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Sandarinimo medžiaga | NBR |
| Savybės | iSave with IEC motor |
| Srautas [gpm] [min.] | 92.000 gal/min |
| Srautas [m³/h] [Min.] | 21.00 m³/h |
| Tepimo srautas, esant 60 [m³/h] [maks.] | 0.80 m³/h |
| Tepimo srautas, esant 871 [gpm] [maks.] | 3.5 gal/min |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 104 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | ISAVE 40 |
| UL mark | No |
| Vardinė galia [HP] | 15.0 HP |
| Vardinė galia [kW] | 11.0 kW |
| Variklio aplinkos temperatūra [°C] [maks.] | 40 °C |
| Variklio aplinkos temperatūra [°F] [maks.] | 104 °F |
| Variklio įtampa | 380-420V/660720V, 50 Hz440-480V, 60 Hz |
| Variklio izoliavimo klasė | B |
| Variklio poliai | 6 |
| Variklio rėmo dydis | 160L |
| Variklio srovė [A] | 22.0 A |
| Variklio standartas | IEC |
| Variklio sukimo momentas, esant min. greičiui [Nm sv.pėd.*pėd.] | 70.0 lbf∙ft |
| Variklio sukimo momentas, esant min. greičiui [Nm] | 95 N-m |
| Variklio sukimo momentas, esant vard. greičiui [Nm sv.pėd.*pėd.] | 80.0 lbf∙ft |
| Variklio sukimo momentas, esant vard. greičiui [Nm] | 108 N-m |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 342 Kilogram |
| Grynasis svoris | 300 Kilogram |
| Tūris | 669.9 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673447 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |