
Energy Recovery Device, APM 2,9
180F1103
Flow [l/min] [Max]: 47.2, Flow [m³/h] [Max]: 2.8, Flow [gpm] [Max]: 12.5, Speed [rpm] [Max]: 3000, Allowable working torque [Nm] [Max]: 18, Allowable working torque [lbf·ft] [Max]: 13
180F1103
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Min.] | 32 °F |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Garso galios lygis [db(A)] | 81 dBA |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 3000 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 700 rpm |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 1/2 in |
| Įėjimo jungties standartas | BSPP |
| Įėjimo jungties tipas | Thread |
| Įėjimo slėgis [barg] [maks.] | 80.0 barg |
| Įėjimo slėgis [barg] [min.] | 10.0 barg |
| Įėjimo slėgis [psig] [maks.] | 1160.0 psig |
| Įėjimo slėgis [psig] [min.] | 145.0 psig |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis (metrinis) | M6 |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 3/4 in |
| Išleidimo jungties standartas | BSPP |
| Išleidimo jungties standartas | Metric |
| Išleidimo jungties tipas | Thread |
| Išleidimo jungties tipas | Thread |
| Išleidimo slėgis [barg] [maks.] | 5 barg |
| Išleidimo slėgis [barg] [min.] | 1 barg |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Išleidimo slėgis [psig] [maks.] | 72 psig |
| Išleidimo slėgis [psig] [min.] | 8 psig |
| Išstūmimas [cm³/aps.] | 15.30 cm³/rev |
| Išstūmimas [col.³/aps.] | 0.93 in³/rev |
| Korpuso medžiaga | Duplex |
| Kryptis | CCW |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [Nm] [maks.] | 18 N-m |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [sv.-pėd.] [maks.] | 13 lbf∙ft |
| Material Description | APM 2.9 (15.3 ccm) |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 10,7x5,9x5,11 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 274x151x144 |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | APM |
| Produkto tipas | APM 1.8-2.9 |
| Produktų grupė | Energy Recovery Device |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Sandarinimo medžiaga | NBR |
| Savybės | APM 2.9 (15.3 CCM) |
| Srautas [gpm] [maks.] | 12.500 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 47.20 l/min |
| Srautas [m³/h] [Maks.] | 2.80 m³/h |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | APM 2,9 |
| UL mark | No |
| Vardinė galia [HP] | 7.6 HP |
| Vardinė galia [kW] | 5.6 kW |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 9.235 Kilogram |
| Grynasis svoris | 8.29 Kilogram |
| Tūris | 5.775 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162670958 |
| Proposition 65 | No significant risk |