
Energy Recovery Device, APM 0.8
180F1000
Flow [l/min] [Max]: 15.3, Flow [m³/h] [Max]: 0.9, Flow [gpm] [Max]: 4, Speed [rpm] [Max]: 3450, Allowable working torque [Nm] [Max]: 5, Allowable working torque [lbf·ft] [Max]: 3
180F1000
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Min.] | 32 °F |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Garso galios lygis [db(A)] | 74 dBA |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 3450 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 700 rpm |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 1/2 in |
| Įėjimo jungties standartas | BSPP |
| Įėjimo jungties tipas | Thread |
| Įėjimo slėgis [barg] [maks.] | 80.0 barg |
| Įėjimo slėgis [barg] [min.] | 10.0 barg |
| Įėjimo slėgis [psig] [maks.] | 1160.0 psig |
| Įėjimo slėgis [psig] [min.] | 145.0 psig |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo jungties dydis (metrinis) | M6 |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 1/2 in |
| Išleidimo jungties standartas | BSPP |
| Išleidimo jungties standartas | Metric |
| Išleidimo jungties tipas | Thread |
| Išleidimo jungties tipas | Thread |
| Išleidimo slėgis [barg] [maks.] | 5 barg |
| Išleidimo slėgis [barg] [min.] | 1 barg |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Išleidimo slėgis [psig] [maks.] | 72 psig |
| Išleidimo slėgis [psig] [min.] | 8 psig |
| Išstūmimas [cm³/aps.] | 4.07 cm³/rev |
| Išstūmimas [col.³/aps.] | 0.25 in³/rev |
| Korpuso medžiaga | Duplex |
| Kryptis | CCW |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [Nm] [maks.] | 5 N-m |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [sv.-pėd.] [maks.] | 3 lbf∙ft |
| Material Description | APM 0.8 (4.0 ccm) |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [in] | 10,7x5,9x5,5 |
| Outside dimensions of packaging LxWxH [mm] | 274x151x138 |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto aprašymas | APM |
| Produkto tipas | APM 0.8-1.2 |
| Produktų grupė | Energy Recovery Device |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Sandarinimo medžiaga | NBR |
| Savybės | APM 0.8 (4.0 CCM) |
| Srautas [gpm] [maks.] | 4.000 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 15.30 l/min |
| Srautas [m³/h] [Maks.] | 0.90 m³/h |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tinkamas naudoti | Yes |
| Tipo pavadinimas | APM 0.8 |
| UL mark | No |
| Vardinė galia [HP] | 2.3 HP |
| Vardinė galia [kW] | 1.7 kW |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 5.716 Kilogram |
| Grynasis svoris | 4.5 Kilogram |
| Tūris | 5.775 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162670927 |
| Proposition 65 | No significant risk |