
Energy Recovery Device, APM 9.7
180F1114
Flow [l/min] [Max]: 161.7, Flow [m³/h] [Max]: 9.7, Flow [gpm] [Max]: 43, Speed [rpm] [Max]: 1800, Allowable working torque [Nm] [Max]: 126, Allowable working torque [lbf·ft] [Max]: 93
180F1114
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Min.] | 23 °F |
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Garso galios lygis [db(A)] | 85 dBA |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 1800 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 700 rpm |
| Įėjimo slėgis [barg] [maks.] | 83.0 barg |
| Įėjimo slėgis [barg] [min.] | 30.0 barg |
| Įėjimo slėgis [psig] [maks.] | 1200.0 psig |
| Įėjimo slėgis [psig] [min.] | 435.0 psig |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo slėgis [barg] [maks.] | 6 barg |
| Išleidimo slėgis [barg] [min.] | 3 barg |
| Išleidimo slėgis [psig] [maks.] | 87 psig |
| Išleidimo slėgis [psig] [min.] | 44 psig |
| Išstūmimas [cm³/aps.] | 90.00 cm³/rev |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Išstūmimas [col.³/aps.] | 5.49 in³/rev |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [Nm] [maks.] | 126 N-m |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [sv.-pėd.] [maks.] | 93 lbf∙ft |
| Material Description | APM S 9.7/1800 01 C1A |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto tipas | APM 5.4-9.7 |
| Produktų grupė | Energy Recovery Device |
| Srautas [gpm] [maks.] | 43.000 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 161.70 l/min |
| Srautas [m³/h] [Maks.] | 9.70 m³/h |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tipo pavadinimas | APM 9.7 |
| UL mark | No |
| Vardinė galia [HP] | 40.0 HP |
| Vardinė galia [kW] | 30.0 kW |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 50.6 Kilogram |
| Grynasis svoris | 43.302 Kilogram |
| Tūris | 30.958 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162985618 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |