
Energy Recovery Device, APM 40
180F1014
Flow [l/min] [Max]: 667, Flow [m³/h] [Max]: 40, Flow [gpm] [Max]: 176, Speed [rpm] [Max]: 1500, Allowable working torque [Nm] [Max]: 616, Allowable working torque [lbf·ft] [Max]: 455, Inlet pressure [barg] [Nom]: 30 - 83
180F1014
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Aplinkos temperatūra [°C] [Min.] | 0 °C |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Aplinkos temperatūra [°F] [Min.] | 32 °F |
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Garso galios lygis [db(A)] | 85 dBA |
| Greitis [aps./min.] [Maks.] | 1500 rpm |
| Greitis [aps./min.] [Min.] | 700 rpm |
| Įėjimo slėgis [barg] [maks.] | 83.0 barg |
| Įėjimo slėgis [barg] [min.] | 30.0 barg |
| Įėjimo slėgis [psig] [maks.] | 1200.0 psig |
| Įėjimo slėgis [psig] [min.] | 435.0 psig |
| In scope of WEEE | No |
| Išleidimo slėgis [barg] [maks.] | 6 barg |
| Išleidimo slėgis [barg] [min.] | 3 barg |
| Išleidimo slėgis [psig] [maks.] | 87 psig |
| Išleidimo slėgis [psig] [min.] | 44 psig |
| Išstūmimas [cm³/aps.] | 444.00 cm³/rev |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Išstūmimas [col.³/aps.] | 27.09 in³/rev |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [Nm] [maks.] | 616 N-m |
| Leistinas darbinis sukimo momentas [sv.-pėd.] [maks.] | 455 lbf∙ft |
| Material Description | APM S 40/1500 01 C1A |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Produkto tipas | APM 22-40 |
| Produktų grupė | Energy Recovery Device |
| Srautas [gpm] [maks.] | 176.000 gal/min |
| Srautas [l/min] [maks.] | 667.00 l/min |
| Srautas [m³/h] [Maks.] | 40.00 m³/h |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | 2 °C |
| Terpės temperatūra [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Terpės temperatūra [°F] [Min.] | 36 °F |
| Tipo pavadinimas | APM 40 |
| UL mark | No |
| Vardinė galia [HP] | 100.0 HP |
| Vardinė galia [kW] | 110.0 kW |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 120 Kilogram |
| Grynasis svoris | 105 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 87.996 Liter |
| EAN/UPC | 5715162834435 |