
Temperatūros jutiklis, MBT 5250, 150 mm, G,1/2
084Z8008
Temperatūros diapazonas [°C]: -50 - 200, Jutiklio elemento tipas: Pt, Jutiklio elem. varža [Ohm]: 100, Apsauginio vamzdžio medžiaga: AISI 316 TI, Elektros jungties dydis: Pg 11
084Z8008
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Apdorojimo jungties dydis | 1/2 |
| Apdorojimo jungties standartas | ISO 228-1-A |
| Apdorojimo jungties tipas | G |
| Apdorojimo sujungimas, kištukas / lizdas | Kištukinis |
| Apsauginio vamzdžio medžiaga | AISI 316 TI |
| Apsauginio vamzdžio skersmuo [col.] | 0.315 in |
| Apsauginio vamzdžio skersmuo [mm] | 8.0 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungties dydis | Pg 11 |
| Elektros jungties standartas | EN 175301-803-A |
| Elektros jungtis | Angular connector |
| Elektros jungtys, kištukas / lizdas | Kištukinis ir lizdinis |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Gnybtų skaičius [vnt.] | 3 vnt. |
| Įdėklo ilgis [col.] | 5.900 in |
| Įdėklo ilgis [mm] | 150 mm |
| Įdėklo tipas | Fiksuotas |
| In scope of WEEE | Yes |
| Išėjimo signalas | Ohm |
| Jungčių medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Jungties standartas | ISO 228 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Jutiklio elem. varža [Ohm] | 100 Ohm |
| Jutiklio elementas [pc] | 1 vnt. |
| Jutiklio elemento atsparumas | B klasė |
| Jutiklio elemento standartas | EN 60751 |
| Jutiklio elemento tipas | Pt |
| Jutiklio įdėklas | Keičiamas |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Laidai [vnt.] | 2 vnt. |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 125 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 257 °F |
| Material Description | Sensor MBT 5250-0000-150-220 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Process connection material | Nerūdijantysis plienas |
| Product line | Sensing Solutions |
| Produkto pavadinimas | Temperatūros jutiklis |
| Produkto tipas | MBT 5250 |
| Produktų grupė | Jutikliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | MBT 3250/3260/5250/5260 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 1741c763-fa54-4cb9-973c-52e51e4079b9 |
| Sujungimo tipas | G |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 200 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -50 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 392 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -58 °F |
| Tipo pavadinimas | MBT 5250-0000-150-220 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.17 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.162 Kilogram |
| Tūris | 0.377 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423079209 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |