
MBT 3560, 150 mm, G,1/4
084Z4032
Temperatūros diapazonas [°C]: -50 - 200, Elektros jungties dydis: Pg 9, Apsauginio vamzdžio medžiaga: AISI 316 TI
084Z4032
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Apdorojimo jungties dydis | 1/4 |
| Apdorojimo jungties standartas | ISO 228-1-A |
| Apdorojimo jungties tipas | G |
| Apdorojimo sujungimas, kištukas / lizdas | Kištukinis |
| Apsauginio vamzdžio medžiaga | AISI 316 TI |
| Apsauginio vamzdžio skersmuo [col.] | 0.315 in |
| Apsauginio vamzdžio skersmuo [mm] | 8.0 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 13 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungties dydis | Pg 9 |
| Elektros jungties standartas | EN 175301-803-A |
| Elektros jungtis | Angular connector |
| Elektros jungtys, kištukas / lizdas | Kištukinis ir lizdinis |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Įdėklo ilgis [col.] | 5.900 in |
| Įdėklo ilgis [mm] | 150 mm |
| Įdėklo tipas | Fiksuotas |
| In scope of WEEE | Yes |
| Išėjimo signalas [mA] [maks.] | 20 mA |
| Išėjimo signalas [mA] [min.] | 4 mA |
| Jungčių medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Jungties standartas | ISO 228 |
| Jutiklio elem. varža [Ohm] | 1000 Ohm |
| Jutiklio elemento atsparumas | < ± 1% FS |
| Jutiklio elemento tipas | Pt |
| Jutiklio įdėklas | Fiksuotas |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 85 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 185 °F |
| Matavimo diapazonas [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Matavimo diapazonas [°C] [Min.] | 0 °C |
| Matavimo diapazonas [°F] [Maks.] | 212 °F |
| Matavimo diapazonas [°F] [Min.] | 32 °F |
| Material Description | Sensor MBT 3560-0000-0150-10-110 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Process connection material | Nerūdijantysis plienas |
| Product line | Sensing Solutions |
| Produkto pavadinimas | Temperature transmitter |
| Produkto tipas | MBT 3560 |
| Produktų grupė | Jutikliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Sensor MBT 3560 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 8127e7d9-3431-4421-a02a-bab746bc2e4f |
| Siųstuvo nustatymo diapazonas [°C] [maks.] | 100 °C |
| Siųstuvo nustatymo diapazonas [°C] [min.] | 0 °C |
| Siųstuvo nustatymo diapazonas [°F] [maks.] | 212 °F |
| Siųstuvo nustatymo diapazonas [°F] [min.] | 32 °F |
| Siųstuvo tipas | Integruota |
| Sujungimo tipas | G |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 200 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -50 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 392 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -58 °F |
| Tiekiama įtampa [V] DC [maks.] | 32.00 V |
| Tiekiama įtampa [V] DC [min.] | 10.00 V |
| Tipo pavadinimas | MBT 3560-0000-0150-10-110 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.182 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.131 Kilogram |
| Tūris | 0.582 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423197309 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |