
FVR-D, Nominalus slėgis [bar]: 25, Su išleidimo rutuliniu vožtuvu, Vidinis sriegis, Rp 1
065B8243
FVR-D filtras DN25 Rp1
065B8243
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Akučių skaičius [n/cm²] | 50 |
| Akutės dydis [mm] | 0.50 mm |
| Alternatyvi terpė | Glikolio tirpalas iki 50 % |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Filtro tipas | Su išleidimo rutuliniu vožtuvu |
| Gaminio etiketė | Yes |
| Jungimo tipai | Vidinis sriegis |
| Kvs reikšmės [m³/h] | 11.20 m³/h |
| Leidžiama terpė | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | FVR-D PN25 DN25 filtras 500 μm |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Medžiaga | DZR žalvaris CuZn36Pb2AS |
| Nominalus slėgis [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Produkto tipas | FVR-D |
| Produktų grupė | Pagalbiniai produktai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | FVR-D filtras DN25 Rp1 |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | 065B8243 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 5022516a-2a85-4d12-8da0-b33e64f9a0c8 |
| Skersmuo [mm] | 25 mm |
| Sujungimo matmenys | Rp 1 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | -10 °C |
| Tvirtinimo standartas | ISO 7/1 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.55 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.53 Kilogram |
| Tūris | 0.438 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104042374 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |