
FVF, PN 16, DN 300, Su kaiščiu, Flanšas, 300
065B7847
FVF DN300 PN16 su kaiščiu, 2 angos
065B7847
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Akučių skaičius [n/cm²] | 25 |
| Akutės dydis [mm] | 1.18 mm |
| Alternatyvi terpė | Glikolio tirpalas iki 50 % |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dydis | DN 300 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Filtro tipas | Su kaiščiu |
| Jungimo tipai | Flanšas |
| Kvs reikšmės [m³/h] | 1735.00 m³/h |
| Leidžiama terpė | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | FVF DN300 PN16 with Plug, 2 holes |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Medžiaga | Pilkasis ketus EN-GJL-250 (GG25) |
| Nominalus slėgis [bar] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Produkto tipas | FVF |
| Produktų grupė | Pagalbiniai produktai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | FVF DN300 PN16 su kaiščiu, 2 angos |
| Skersmuo [mm] | 300 mm |
| Slėgio klasė | PN 16 |
| Sujungimo matmenys | 300 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | -10 °C |
| Tvirtinimo standartas | DIN EN 1092-2 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 280 Kilogram |
| Grynasis svoris | 238 Kilogram |
| Tūris | 299.299 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421556160 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |