
FVF, PN 16, DN 250, Su kaiščiu, Flanšas, 250
065B7846
FVF DN250 PN16 su kaiščiu, 2 angos
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: FVF
065B7846
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Akučių skaičius [n/cm²] | 25 |
| Akutės dydis [mm] | 1.18 mm |
| Alternatyvi terpė | Glikolio tirpalas iki 50 % |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dydis | DN 250 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Filtro tipas | Su kaiščiu |
| Jungimo tipai | Flanšas |
| Kvs reikšmės [m³/h] | 1260.00 m³/h |
| Leidžiama terpė | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | Strainer FVF DN250 PN16 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Medžiaga | Pilkasis ketus EN-GJL-250 (GG25) |
| Nominalus slėgis [bar] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Produkto tipas | FVF |
| Produktų grupė | Pagalbiniai produktai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | FVF DN250 PN16 su kaiščiu, 2 angos |
| Skersmuo [mm] | 250 mm |
| Slėgio klasė | PN 16 |
| Sujungimo matmenys | 250 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | -10 °C |
| Tvirtinimo standartas | DIN EN 1092-2 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 176.5 Kilogram |
| Grynasis svoris | 162 Kilogram |
| Tūris | 200.736 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421556153 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |