
FVF, PN 16, DN 20, Su kaiščiu, Flanšas, 20
065B7839
FVF DN20 PN16 su kaiščiu, 2 angos, I-p
065B7839
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Akučių skaičius [n/cm²] | 150 |
| Akutės dydis [mm] | 0.54 mm |
| Alternatyvi terpė | Glikolio tirpalas iki 50 % |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dydis | DN 20 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Filtro tipas | Su kaiščiu |
| Jungimo tipai | Flanšas |
| Kvs reikšmės [m³/h] | 9.50 m³/h |
| Leidžiama terpė | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | FVF DN20 PN16 with Plug, 2 holes, I-p |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Medžiaga | Pilkasis ketus EN-GJL-250 (GG25) |
| Nominalus slėgis [bar] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Produkto tipas | FVF |
| Produktų grupė | Pagalbiniai produktai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | FVF DN20 PN16 su kaiščiu, 2 angos, I-p |
| Skersmuo [mm] | 20 mm |
| Slėgio klasė | PN 16 |
| Sujungimo matmenys | 20 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | -10 °C |
| Tvirtinimo standartas | DIN EN 1092-2 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 3.475 Kilogram |
| Grynasis svoris | 3.3 Kilogram |
| Tūris | 6.48 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421556085 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |