
FVF, PN 25, DN 300, Su kaiščiu, Flanšas, 300
065B7783
FVF DN300 PN25 su kaiščiu
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: FVF
065B7783
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Akučių skaičius [n/cm²] | 25 |
| Akutės dydis [mm] | 1.18 mm |
| Alternatyvi terpė | Glikolio tirpalas iki 50 % |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dydis | DN 300 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Filtro tipas | Su kaiščiu |
| Jungimo tipai | Flanšas |
| Kvs reikšmės [m³/h] | 1735.00 m³/h |
| Leidžiama terpė | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | FVF PN25 DN300 filtras 1180 μm |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Medžiaga | Kalusis ketus EN-GJS-400-18-LT (GGG40,3) |
| Nominalus slėgis [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Produkto tipas | FVF |
| Produktų grupė | Pagalbiniai produktai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | FVF DN300 PN25 su kaiščiu |
| Skersmuo [mm] | 300 mm |
| Slėgio klasė | PN 25 |
| Sujungimo matmenys | 300 |
| Terpės temperatūra [°C] [Maks.] | 350 °C |
| Terpės temperatūra [°C] [Min.] | -10 °C |
| Tvirtinimo standartas | DIN EN 1092-2 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 285 Kilogram |
| Grynasis svoris | 285 Kilogram |
| Tūris | 314.496 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421555453 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |